**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** پیروان آئین یارسان - احضار یوسف فرهادی بابادی! پیروان آئین یارسان - احضار یوسف فرهادی بابادی!
RSS

یوسف فرهادی بابادی، فعال محیط زیست با شکایت مجدد دکتر عابدی نماینده اصفهان به شعبه ۱۱۸ دادگاه کیفری ۲ اصفهان احضار شد. یوسف فرهادی بابادی، عضو کمپین مردمی حمایت از زاگرس مهربان و از فعالان مخالف انتقال آب کارون با شکایت مجدد دکتر عابدی، نماینده اصفهان در تاریخ ۱۹ شهریورماه به شعبه ۱۱۸ دادگاه کیفری ۲ اصفهان احضار شد.


این فعال محیط زیست روز سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ با تودیع وثیقه آزاد شد. وی پیشتر در تاریخ ۹ اردیبهشت ماه با ارسال احضاریه از سوی دادگاه و پیرو یک تماس تلفنی از سوی دادستانی استان چهارمحال و بختیاری در خصوص انتشار مطالبی در کانال صدای پای آب که عمدتا پیرامون مخالفت با انتقال آب و انتقاد از شیوه حکمرانی آب در کشور است، به دادگاه احضار شده بود.


همچنین گفتنی است که این احضاریه به دلیل شکایت اعضای مجمع نمایندگان اصفهان و به اتهام “نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی در فضای مجازی” صادر شده بود.

پیشتر یک منبع نزدیک به یوسف فرهادی گفت این فعال محیط زیست در دفاع از خود گفته بود: “وقیحانی ما را به نشر اکاذیب متهم می کنند که با آمار سازی‌های کذب و دروغ در صدد غارت کارون تحویل یک سرزمین سوخته به مردم هستند”.


برچسب ها :

پیروان آئین یارسان
پيوندهاي روزانه
درباره ما

    به تصویر کشیدن جنایات و تبعیضات رژیم جمهوری اسلامی در حق مردم مظلوم یارسان و ایران Admin:Arman Yari
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :8
» افراد آنلاین :1
» بازديد دیروز :5
» بازديد ماه :83
» بازديدسال :11590
» کل بازدیدها :30823
» مجموع اعضا : 3
» تعداد مطالب : 528