**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** پیروان آئین یارسان - page 2 پیروان آئین یارسان - page 2
RSS

یک بانوی زلزله‌زده برای شکایت از وضعیت نامطلوب خود و خانواده‌اش در مناطق زلزله‌زده، خواستار ملاقات با فرماندار و رسیدگی به وضعیت خود شده بود که با برخورد نامناسب رئیس دفترِ «محبت جمالی‌نیا» فرماندار سر پل‌ذهاب مواجه شده است.یک بانوی زلزله‌زده پس از مشاهده برخوردها و توهین‌ها، فرزند خود را به فرمانداری سر پل ذهاب فرا خواند تا به دفاع از مادرش بپردازد.


با مراجعه فرزند این خانواده‌ی زلزله‌زده، درگیری شدیدی در ساختمان فرمانداری رخ داد که باعث شد فرماندار از اتاق خود به بیرون آمده و به ارباب رجوع فحاشی کند.


«محبت جمالی‌نیا» فرماندار امنیتی سرپل‌ذهاب برای پایان دادن به درگیری رخ داده در ساختمان فرمانداری، با استفاده از شوکر، ارباب رجوع را مصدوم و راهی بازداشتگاه کرد.


در این رابطه پرونده قضایی توسط مسئولان علیه این بانو و فرزندش تشکیل شده است!


برچسب ها :

پیروان آئین یارسان

سازمان ملل متحد به ایران یک سال فرصت داده بود که پیشگیری از خشونت نسبت به معلولان را تضمین کند، اصطلاحات توهین‌آمیز مانند «مجنون» و «مهجور» در قوانین ایران که به معلولان توهین می‌کند را حذف کند و ماده ۶۶ قانون آیین دادرسی کیفری را هم اصلاح نماید. این مهلت تا پایان اردیبهشت سال جاری به سر می‌رسد و با این حال هنور ایران اقدامی در این جهت انجام نداده است.


برچسب ها :

پیروان آئین یارسان

در‌‌ دو‌ روز گذشته حدود ۴۰ نفر از افراد محلی و همچنین دو نفر از محیطبانان بندر لنگه و روستاهای اطراف بازداشت شده‌اند. مأموران امنیتی دوربین‌ها و سایر وسایل ارتباطی بازداشت‌شدگان را ضبط کرده‌اند. 

نهادهای اطلاعاتی سپاه پاسداران از بهمن سال گذشته تاکنون گروهی از فعالان محیط زیست را به جاسوسی متهم کرده‌اند. از حسن راغ و عارف زارع (همیاران محیط زیست در منطقه بندر لنگه و بستک در رابطه با حفاظت از قوچ و میش لارستان) دو فعال محیط زیست که اواخر سال گذشته همراه با ۱۱ نفر دیگر از جمله کاووس سید امامی بازداشت شده بودند هیچ خبری در دست نیست. آنها به اتفاق علیرضا فرهادزاده (عکاس و مستندساز و فعال حوزه مدرسه طبیعت) ۷ اسفند ۱۳۹۶ در بندرعباس و میناب بازداشت شده‌اند.


برچسب ها :

پیروان آئین یارسان

خطر اعدام یاور محمد ثلاث قریب‌الوقوع است. محمد ثلاث از افراد نزدیک به درویشان گنابادی که در جریان حوادث «گلستان هفتم» و اعتراضات دراویش به اتهام واهی زیرگرفتن سه مامور نیروی انتظامی با اتوبوس به سه بار اعدام ( قصاص نفس) محکوم شد سازمان حقوق بشر ایران، از قول یک منبع نزدیک به یاور محمد ثلاث گزارش کرده است که شرایط او بسیار نگران کننده است و در شرف اعدام قرار دارد: «احتمالا این آخرین روزهای زندگی وی است. پرونده در دیوان عالی کشور تایید شده و برای استیذان فرستاده شده. در استیذان هم کار پرونده او به سرعت در حال انجام است.» یاور محمد ثلاث در غروب ۳۰ بهمن سال ۹۶ و در پی حوادث گلستان هفتم که در آن دراویش گنابادی به اعتراض پرداخته بودند، بازداشت شد. 

 حکم اعدام این زندانی در دیوان عالی کشور به تایید رسیده است.

حکمی که او هیچگاه نپذیرفت و به اعتراف اجباری هم تن نداد!


برچسب ها :

پیروان آئین یارسان


look at my doll


برچسب ها :

پیروان آئین یارسان


برچسب ها :

پیروان آئین یارسان


و اما نماز هایی که بوی خون می دهد  . . .


برچسب ها :

پیروان آئین یارسان

در فاصله کمتر از یک هفته به ۱۲ می که قرار است دونالد ترامپ اعلام کند آیا امریکا در توافق هسته‌ای باقی می‌ماند یا نه، روحانی در سبزوار گفت: «اگر امریکا از برجام خارج شود، به زودی پشیمان خواهد شد».حسن روحانی رئیس جمهوری ایران یکشنبه ۱۶ اردیبهشت اظهارات رئیس جمهوری امریکا را غیرمنطقی خواند و گفت: ایران برای هر تصمیم ترامپ یک برنامه دارد.


او ادامه داد: آمریکایی‌ها، یا از برجام خارج می‌شوند، یا به آن لطمه می‌زنند و یا راه آمریکا و اروپا از هم جدا می‌شود.


رئیس دولت جمهوری اسلامی گفت: «هر تصمیمی که هفته آینده گرفته شود در زندگی ملت تغییری ایجاد نخواهد کرد و هر تصمیمی که ترامپ بگیرد، ایران در برابرش ایستادگی خواهد کرد».


او از همه جریان‌های سیاسی داخل جمهوری اسلامی هم خواست «اختلاف‌ها را کنار بگذارند» و گفت: «امروز دیگر راست و چپ معنی ندارد. همه دست به دست هم می‌دهیم».


روحانی بدون آنکه جزئیات بیشتری بیان کند، ادامه داد:«از چند روز قبل دستورهای لازم به سازمان انرژی اتمی داده شده و چند روز پیش دوباره با اعضای آن در باره  مسیر روشن صحبت کرده است».


پیش از این برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفته بودند که در صورت خروج امریکا از توافق هسته‌ای، ایران غنی‌سازی اورانیوم را دوباره آغاز خواهد کرد.


با این حال برخی از منابع خبری گزارش کردند که رئیس جمهوری آمریکا و مقام‌های ارشد فرانسه و آلمان به تازگی برای اعمال برنامه‌های سخت‌گیرانه علیه برنامه‌های موشکی و حضور نظامی ایران در سوریه به توافق رسیده‌اند.


روحانی در واکنش به این تصمیم‌ها، گفت:«ایران در باره قدرت دفاعی خود با کسی مذاکره نخواهد کرد و هر مقدار که موشک و سلاح لازم باشد، می‌سازد و انبار می‌کند.»


او تحریم هسته‌ای علیه ایران را «اشتباه و غلط » خواند و از «دنیا و به و بویژه قدرت‌های بزرگ» خواست که « از این طرح نادرست عقب‌نشینی کنند».


رئیس دولت جمهوری اسلامی در ادامه با بیان اینکه «دولت صدها میلیارد دلار درآمد نفتی و غیرنفتی پیش‌بینی کرده است»، گفت: «هیچ جای نگرانی وجود ندارد و ایران با مشکلی روبرو نخواهد شد».


برچسب ها :

پیروان آئین یارسان
translate to the other lang
آرشيو مطالب
آپلود نامحدود فايل
آپلود عکس
تماس با مديران وبلاگ
تماس با ما
ديکشنري و تقويم وبلاگ


قالب ميهن بلاگ تقويم جلالي

پيوندهاي روزانه
درباره ما

    به تصویر کشیدن جنایات و تبعیضات رژیم جمهوری اسلامی در حق مردم مظلوم یارسان
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :69
» افراد آنلاین :2
» بازديد دیروز :4
» بازديد ماه :78
» بازديدسال :5966
» کل بازدیدها :25199
» مجموع اعضا : 3
» تعداد مطالب : 361