X
**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** پیروان آئین یارسان - یک فعال مدنی کُرد بە ٥٠ ضربه شلاق و جریمه نقدی محکوم شد پیروان آئین یارسان - یک فعال مدنی کُرد بە ٥٠ ضربه شلاق و جریمه نقدی محکوم شد
RSS


براساس گزارش رسیده ، یک فعال مدنی کُرد به نام "زمانه زیویی" از سوی دستگاه قضایی حکومت ایران به ٥٠ ضربه شلاق و یک میلیون و هشتصد هزار تومان جریمە نقدی محکوم گردید.


این فعال دانشجویی کُرد به "شرکت در تجمعات حمایت از همه‌پرسی استقلال کردستان و اخلال در نظم عمومی" متهم شده است. گفته می‌شود، طی روزهای آینده دادگاه انقلاب سقز محاکمه شهروندان بازداشت در تجمعات همه‌پرسی استقلال کردستان را آغاز خواهد کرد.


پس از برگزاری موفقیت‌آمیز همه‌پرسی استقلال در کردستان عراق، شهروندان کُرد در شهرهای کردستان ایران در حمایت از این همه‌پرسی به خیابان‌ها آمدند و به رقص و پایکوبی پرداختند. 


این حمایت شهروندان کُرد در کردستان ایران از همه‌پرسی استقلال کردستان با برخورد تند نیروهای اطلاعاتی روبرو گردید و نیروهای اطلاعاتی در تجمعات حمایت از همه‌پرسی استقلال کردستان اقدام به بازداشت گسترده شهروندان کُرد کردند.


برچسب ها :

پیروان آئین یارسان
پيوندهاي روزانه
درباره ما

    به تصویر کشیدن جنایات و تبعیضات رژیم جمهوری اسلامی در حق مردم مظلوم یارسان
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :101
» افراد آنلاین :2
» بازديد دیروز :52
» بازديد ماه :514
» بازديدسال :9881
» کل بازدیدها :29114
» مجموع اعضا : 3
» تعداد مطالب : 0