**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** پیروان آئین یارسان - گران شدن هزینه بلیط های درون شهری در تهران ! s پیروان آئین یارسان - گران شدن هزینه بلیط های درون شهری در تهران ! s
RSS

قیمت بلیت اتوبوس‌ درون شهری در تهران ۱۰ تا ۱۵ درصد افزایش می‌یابد. افزایش نرخ کرایه تاکسی نیز همچنان در دست بررسی است.محمد کرونی دبیر کمیسیون حمل و نقل شهری شورای اسلامی تهران چهارشنبه ۲۲ فروردین اعلام کرد: لایحه پیشنهادی شهرداری برای افزایش نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس شهری به شورا رسیده است.


به گفته او در این لایحه پیش‌بینی شده قیمت بلیت اتوبوس‌های بخش عمومی ۱۰ درصد و بخش خصوصی ۱۵ درصد افزایش یابد.


کرونی همچنین از تغییر در محاسبه نرخ کرایه تاکسی خبر داده و گفته است: «نرخ کرایه با توجه به شرایط نامساعد جوی و همچنین اوج ترافیک متفاوت است و افزایش می یابد».


شورای شهر تهران که یک ماه گذشته با استعفای محمدعلی نجفی شهردار درگیر بود، سال گذشته به افزایش قیمت بلیت مترو شهری رای داد.


براساس مصوبه شورای شهر قیمت بلیت سفرهای داخل شهری تهران تا ۱۵۰ درصد افزایش یافته است.


مرتضی الویری عضو شورای شهر تهران در واکنش به افزایش نرخ خدمات شهری گفته است که مردم باید هزینه زندگی در تهران را بپردازند.


پیش از این نیز استاندار سابق تهران گفته بود که باید هزینه زندگی در تهران را بالا برد تا از مهاجرت به این شهر جلوگیری کرد.


برچسب ها :

پیروان آئین یارسان
پيوندهاي روزانه
درباره ما

    به تصویر کشیدن جنایات و تبعیضات رژیم جمهوری اسلامی در حق مردم مظلوم یارسان و ایران Admin:Arman Yari
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :2
» افراد آنلاین :1
» بازديد دیروز :5
» بازديد ماه :203
» بازديدسال :11816
» کل بازدیدها :31049
» مجموع اعضا : 3
» تعداد مطالب : 597