X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** پیروان آئین یارسان - کمیسیون امنیت ملی دراویش گنابادی را به ارتباط با سازمان‌های جاسوسی متهم کرد! پیروان آئین یارسان - کمیسیون امنیت ملی دراویش گنابادی را به ارتباط با سازمان‌های جاسوسی متهم کرد!
RSS

ابوالفضل حسن‌بیگی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تقسیم دراویش گنابادی به سه گروه مجزا، عده‌ای از آنان را متهم کرد که با سازمان‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیل ارتباط دارند.ابوالفضل حسن‌بیگی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگویی که سه‌شنبه ۸ اسفند خبرگزاری مهر با او انجام داده، گفته است که دراویش گنابادی به سه گروه تقسیم می‌شوند:


«گروهی که زیر نظر نورعلی تابنده هستند و با نظام جمهوری اسلامی زاویه‌ای ندارند. گروه دومی که الان تشکیل شده، در قم، شیراز و بروجرد حضور دارند و آنها اصولا نظام جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی را قبول ندارند و سرسپردگی آنها به آمریکا و صهیونیست‌ها مشخص است و خودشان در جاهای مختلف این را اذعان داشته‌اند. گروه سومی هم که از این گروه دوم تندروتر هستند، جدیداً ایجاد شده و به جنگ مسلحانه معتقدند.»


از شامگاه دوشنبه تا صبح سه‌شنبه هفته گذشته، نیروهای امنیتی با دراویش گنابادی در خیابان پاسداران تهران درگیر شدند. در این درگیری‌ها به گفته مقامات جمهوری اسلامی، چهار تن از ماموران نیروی انتظامی و بسیجی کشته شده‌اند. دست‌کم ۳۰۰ نفر از دراویش هم بازداشت شده‌اند.


ابوالفضل حسن‌بیگی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادعا می‌کند که هدف گروهی از دراویش این است که با ایجاد اغتشاشات و ناآرامی‌ها، مردم را ناراضی کنند.


برچسب ها :

پیروان آئین یارسان
translate to the other lang
آرشيو مطالب
آپلود نامحدود فايل
آپلود عکس
تماس با مديران وبلاگ
تماس با ما
ديکشنري و تقويم وبلاگ


قالب ميهن بلاگ تقويم جلالي

پيوندهاي روزانه
درباره ما

    به تصویر کشیدن جنایات و تبعیضات رژیم جمهوری اسلامی در حق مردم مظلوم یارسان
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :37
» افراد آنلاین :2
» بازديد دیروز :1
» بازديد ماه :37
» بازديدسال :6312
» کل بازدیدها :25545
» مجموع اعضا : 3
» تعداد مطالب : 373