**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** پیروان آئین یارسان - واژگون شدن کانکس های زلزله زدگان سرپل ذهاب ! s پیروان آئین یارسان - واژگون شدن کانکس های زلزله زدگان سرپل ذهاب ! s
RSS

در این روزها هوای غرب کشور بارانی و با وزش باد شدید است. در چنین شرایط جوی‌ای کانکس‌های زلزله‌زدگان از استقامت و امنیت کافی برخوردار نیستند و باد شدید آن‌ها را واژگون می‌کند.به‌گفته سازمان هواشناسی از روز گذشته، پنج‌شنبه ۹ فروردین در برخی مناطق ایران، از جمله غرب کشور رگبار باران، رعد و برق، وزش باد شدید و گردوخاک جریان داشته و دست‌کم تا دو روز دیگر نیز چنین شرایطی باقی است.


خبرگزاری مهر تصاویری منتشر کرده که نشان می‌دهند با تغییرات جوی مقاومت کانکس‌های زلزله‌زدگان سرپل ذهاب تا چه اندازه پایین است. این خبرگزاری نوشته است زندگی بسیاری از زلزله‌زدگان در این شرایط با دشواری‌های زیادی روبه‌رو شده و آن‌ها دچار مشکل شده‌اند.


زلزله‌زدگان سرپل‌ ذهاب در فصل زمستان نیز با دمای زیر صفر،‌ برف و آب‌گرفتگی بر اثر بارش باران شدید مشکل داشتند. با آغاز فصل بهار،‌ در ۴ فروردین‌ماه جاری نیز شماری از زلزله‌زدگان سرپل ذهاب در کانکس‌های اسکان موقت گرفتار آتش‌سوزی شدند.


پیش از این، در آذرماه سال گذشته قاسم جاسمی، رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه از مشکل «بسیاری از کانکس‌ها» در برابر وزش باد سخن گفته بود.


سپاه پاسداران، به‌ویژه قرارگاه خاتم‌الانبیاء سپاه در کرمانشاه از نهادهای اصلی توزیع‌کننده کانکس‌ها در مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه بوده‌ است.


در زلزله آبان‌ماه سال گذشته در استان کرمانشاه ۵۶۹ نفر جان خود را از دست دادند، هزاران نفر زخمی شدند و حدود ۷۰۰۰۰ نفر بی‌خانمان شدند. بیشترین تلفات این زلزله مربوط به شهر سرپل ذهاب بود.


برچسب ها :

پیروان آئین یارسان
پيوندهاي روزانه
درباره ما

    به تصویر کشیدن جنایات و تبعیضات رژیم جمهوری اسلامی در حق مردم مظلوم یارسان و ایران Admin:Arman Yari
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :2
» افراد آنلاین :1
» بازديد دیروز :5
» بازديد ماه :203
» بازديدسال :11816
» کل بازدیدها :31049
» مجموع اعضا : 3
» تعداد مطالب : 597