**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** پیروان آئین یارسان - مردانی که در اعتراضات روز زن شرکت داشتند هنور در بازداشتند! s پیروان آئین یارسان - مردانی که در اعتراضات روز زن شرکت داشتند هنور در بازداشتند! s
RSS

مردان بازداشت شده در تجمع روز جهانی زن مقابل وزارت کار با وجود وعده مسئولان دادسرای اوین هنوز تعیین تکلیف نشده‌اند و به خانواده‌های آنها گفته شده که روز شنبه، ۲۶ اسفند درباره آنها تصمیم‌گیری خواهد شد.



در روزهای گذشته علی‌رغم اعلام حضور افراد به منظور کفالت «پیمان چهرازی، جواد عباس توللی، علی افسونگر و مهرداد قاضی» و ملاقات آنها با نماینده دادستان، پاسخ دقیقی به خانواده‌ها داده نشده است.


علی سالم پس از چهارروز بی‌خبری، طی تماس تلفنی به خانواده خود اطلاع داد که روز چهارشنبه برای تفهیم اتهام به دادسرای اوین منتقل و مجددا به زندان فشافویه فرستاده شده است.


در این تماس علی سالم به خانواده خود اطلاع داد که به گفته بازپرس شعبه، روز شنبه ۲۶ اسفند کفیل خود را به دادسرای اوین معرفی کند.


پنج‌شنبه گذشته، ۱۷ اسفند، تعدادی از شرکت‌‌کنندگان تجمع روز جهانی زنان در تهران که در مقابل ساختمان وزارت کار جمع شده بودند، بازداشت و با ضرب و شتم به بازداشتگاه وزرا و سپس به زندان های قرچک و فشافویه منتقل شدند. این گروه در مقابل وزارت کار جمع شده بودند تابه نابرابری، بی‌عدالتی و شرایط نامساعد زنان در بازار کار اعتراض کنند.


همه زنان بازداشت شده در ساعات پایانی دوشنبه ۲۱ اسفند با قرار کفالت از زندان قرچک آزاد شدند اما با گذشت نزدیک یک هفته، بازداشت مردان کماکان ادامه دارد.


قرار است امروز برای آزادی آنها یک توفان توییتری با هشتک تا آزادی مردان برابری‌خواه راه بیفتد.


برچسب ها :

پیروان آئین یارسان
پيوندهاي روزانه
درباره ما

    به تصویر کشیدن جنایات و تبعیضات رژیم جمهوری اسلامی در حق مردم مظلوم یارسان و ایران Admin:Arman Yari
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :2
» افراد آنلاین :1
» بازديد دیروز :5
» بازديد ماه :203
» بازديدسال :11816
» کل بازدیدها :31049
» مجموع اعضا : 3
» تعداد مطالب : 597