**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** پیروان آئین یارسان - فساد در خانواده نوبخت ! پیروان آئین یارسان - فساد در خانواده نوبخت !
RSS


فرزند «محمدباقر نوبخت» سخنگوی دولت و رئیس سازمان برنامه و بودجه توسط وزارت اطلاعات بازداشت شده است!به گزارش «آمدنیوز»، «توحید نوبخت» یکی از سه پسر «محمدباقر نوبخت» سخنگوی دولت دوازدهم به اتهام مفاسد مالی متعدد، حمل و استفاده از سلاح در شهر رشت علیه مردم و ارعاب آنان، نواختن سیلی به صورت رئیس حراست سازمان برنامه و بودجه و ظن ارتباط با موساد و نشت اخبار به این سرویس‌ جاسوسی بازداشت شده است.


بر اساس این گزارش، «توحید نوبخت» مدت پانزده روز است که در بازداشت وزارت اطلاعات به سر می‌برد و تلاش شده بود این خبر به رسانه‌ها درز پیدا نکند اما منابع خبری «آمدنیوز» در دولت حسن روحانی این موضوع را به این رسانه گزارش کرده‌اند.


«محمدباقر نوبخت» عضو حزب اصلاح‌طلب اعتدال و توسعه است که خود نیز مفاسد مالی متعددی دارد.


نام سخن‌گوی فعلی دولت حسن روحانی و رئیس سازمان برنامه و بودجه در اسناد فساد مالی قرارداد گازی کرسنت به چشم می‌خورد که وی برای اجرایی کردن این قرارداد مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان در سال ۱۳۸۵ از «حمید ضیا جعفر» مدیرعامل کرسنت رشوه دریافت کرده است.


برچسب ها :

پیروان آئین یارسان
پيوندهاي روزانه
درباره ما

    به تصویر کشیدن جنایات و تبعیضات رژیم جمهوری اسلامی در حق مردم مظلوم یارسان و ایران Admin:Arman Yari
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :8
» افراد آنلاین :1
» بازديد دیروز :5
» بازديد ماه :83
» بازديدسال :11590
» کل بازدیدها :30823
» مجموع اعضا : 3
» تعداد مطالب : 528