X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** پیروان آئین یارسان - علم‌الهدی:می‌خواستند نشان دهند که الگوی جامعه فاطمه زهرا نیست، سوفیا لورن است پیروان آئین یارسان - علم‌الهدی:می‌خواستند نشان دهند که الگوی جامعه فاطمه زهرا نیست، سوفیا لورن است
RSS

امام جمعه مشهد با اشاره به مراسم تولد فاطمه زهرا، دختر پیامبر اسلام در برج میلاد تهران که در آن چند دختر هنرمند ایرانی رقصیده بودند، برگزارکنندگان آن را «ستون پنجم دشمن» نامید و «هویت جامعه» را حجاب دانست.احمد علم‌الهدی، امام جمعه مشهد، نماینده رهبر جمهوری اسلامی در خراسان رضوی و عضو مجلس خبرگان رهبری، در نماز جمعه ۱۸ اسفند مشهد گفت: «حادثه‌ای که اخیراً در برج میلاد تهران اتفاق افتاد، تصادف نبود. یک برنامه‌ریزی حساب‌شده از سوی دشمن بود.»


او افزود: «این برنامه را برگزار کردند و با رقص یک عده نوجوان و دختر جوان نشان دادند که الگوی جامعه حضرت زهرا نیست بلکه سوفیا لورن است.»


سه‌شنبه ۱۵ اسفند در برج میلاد تهران، به مناسبت تولد فاطمه زهرا که در تقویم ایرانی «روز زن» نامیده شده همایش بانوان شاغل شهرداری تهران برگزار شد. در این همایش محمدعلی نجفی، شهردار تهران و تعدادی از معاونان و مشاوران او از جمله فاطمه راکعی مشاور شهردار در امور زنان حضور داشتند. در بخشی از این همایش، چند دختر هنرمند ایرانی روی سن رفتند و رقصیدند. رقص شادی‌آفرین این هنرمندان، در شبکه‌های اجتماعی اصول‌گرایان زمینه‌ای برای پرونده‌سازی را فراهم آورد.


علم‌الهدی با بیان این‌که «هویت جامعه به حجاب زنان ما است»، گفت: «آن‌ها که این جشن را برگزار کردند، ستون پنجم دشمن بودند.»


محمدعلی نجفی، شهردار تهران در توضیحی درباره مراسم برج میلاد گفته بود که سن همه دخترانی که می‌رقصیدند‌ کمتر از هشت سال بوده و در نتیجه از نظر شرعی اشکالی وجود نداشته است. با این حال او نیز افزوده بود: «البته بهتر بود که این قسمت از برنامه اجرا نمی‌شد و من خودم این موضوع را قبول دارم.»


احمد علم‌الهدی در سخنان خود همچنین حجاب را «یک مسئله محوری» در جامعه دانست و با اشاره به «دختران خیابان انقلاب» که در ماه‌های اخیر در گوشه و کنار کشور با برداشتن روسری‌های خود به مخالفت با حجاب اجباری برخاسته‌اند، گفت: «این‌که فکر کنید دختر ناهنجار ولنگاری سر چهارراه و یک میدان روسری سر چوب کند ظاهرش کودکانه و بچگانه است اما در اصل جریانی که او را مزدور کرده برنامه‌ریزی کرده است. لشگر جنگ نرم دشمن برای هویت‌ستیزی است.»


برچسب ها :

پیروان آئین یارسان
translate to the other lang
آرشيو مطالب
آپلود نامحدود فايل
آپلود عکس
تماس با مديران وبلاگ
تماس با ما
ديکشنري و تقويم وبلاگ


قالب ميهن بلاگ تقويم جلالي

پيوندهاي روزانه
درباره ما

    به تصویر کشیدن جنایات و تبعیضات رژیم جمهوری اسلامی در حق مردم مظلوم یارسان
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :38
» افراد آنلاین :2
» بازديد دیروز :1
» بازديد ماه :38
» بازديدسال :6313
» کل بازدیدها :25546
» مجموع اعضا : 3
» تعداد مطالب : 373