**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** پیروان آئین یارسان - سه هزار دختر در نیمه نخست سال از خانه فرار کرده‌اند! پیروان آئین یارسان - سه هزار دختر در نیمه نخست سال از خانه فرار کرده‌اند!
RSS


رئیس اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی ایران اعلام کرده که در سال ۹۵ ، پنج هزار و ۳۸ دختر از خانه فرار کرده بودند و با مقایسه این آمار در نیمه نخست سال جاری مشخص می‌شود آمار فرار دختران افزایش یافته است، حسین اسدبیگی گفته در نیمه اول امسال سه هزار دختر از خانه فرار کرده‌اند.

حسین اسدبیگی با اشاره به آمار تماس‌های برقرار شده در خصوص آسیب‌های اجتماعی، گغته است بخشی از این تماس‌ها به فرار دختران از منزل برمی‌گردد به طوری که در سال ۹۵ ، پنج هزار و ۳۸ مورد در این زمینه به اورژانس اجتماعی اطلاع داده شده بود.


رئیس اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی کشور در ادامه به آمار دختران فراری در شش ماه ابتدایی ۹۶ اشاره کرد و گفت: طی زمان اشاره شده از طریق مرکز مداخله در بحران ۶۴۴ مورد، خط ۱۲۳ ، یک هزار ، ۷۲۷ مورد، خدمات سیار ۵۱۵ مورد و در نهایت از طریق مرکز مداخله در بحران نیز ۱۴۴ مورد پذیرش شده‌اند.


در حال حاضر چهار مرکز برای نگهداری دخترانی که در شهر تهران فرار می‌کنند، پیش بینی شده است و دختران فراری حداکثر سه هفته در این مراکز نگهداری می‌شوند و در نهایت و در صورت تشخیص مددکار اجتماعی، فرد به خانواده بازگردانده می‌شود و در غیر این صورت موضوع از طریق قضایی پیگیری می‌شود.برچسب ها :

پیروان آئین یارسان
پيوندهاي روزانه
درباره ما

    به تصویر کشیدن جنایات و تبعیضات رژیم جمهوری اسلامی در حق مردم مظلوم یارسان و ایران Admin:Arman Yari
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :1
» افراد آنلاین :1
» بازديد دیروز :0
» بازديد ماه :1334
» بازديدسال :11504
» کل بازدیدها :30737
» مجموع اعضا : 3
» تعداد مطالب : 512