X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** پیروان آئین یارسان - سرنوشت نامعلوم دو شهروند کُرد در دالاهو! پیروان آئین یارسان - سرنوشت نامعلوم دو شهروند کُرد در دالاهو!
RSS


براساس گزارش رسیده سرنوشت یک شهروند کُرد به نام "جبار حسینی" اهل شهرستان دالاهو که که چهار ماه پیش از سوی نیروهای اطلاعاتی بازداشت شده در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.


یکی از نزدیکان خانواده حسینی اعلام کرد: نیروهای اطلاعاتی جبار حسینی را به جای فرزندش بازداشت کرده‌اند.


این منبع افزود: پیشتر، یکی از فرزندان این شهروند کُرد به نام نجات به اتهام "تبلیغ علیه نظام" بازداشت و سپس با تودیع وثیقه ٣٠٠ میلیونی آزاد شده بود.


این منبع آگاه اظهار داشت: پس از پلمپ نانوایی نجات حسینی توسط اطلاعات، وی ناپدید شده و از سرنوشت وی اطلاعی در دسترس نمی‌باشد و نیروهای اطلاعاتی پدرش را به جای او بازداشت کردند.


این منبع در پایان تاکید کرد: تاکنون تلاش‌های خانواده جبار حسینی جهت اطلاع از سرنوشت او بی‌نتیجه بوده و نیروهای اطلاعاتی از دادن هرگونه پاسخ روشن در رابطه با سرنوشت جبار حسینی امتناع می‌کنند.برچسب ها :

پیروان آئین یارسان
translate to the other lang
آرشيو مطالب
آپلود نامحدود فايل
آپلود عکس
تماس با مديران وبلاگ
تماس با ما
ديکشنري و تقويم وبلاگ


قالب ميهن بلاگ تقويم جلالي

پيوندهاي روزانه
درباره ما

    به تصویر کشیدن جنایات و تبعیضات رژیم جمهوری اسلامی در حق مردم مظلوم یارسان
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :77
» افراد آنلاین :2
» بازديد دیروز :1
» بازديد ماه :77
» بازديدسال :6352
» کل بازدیدها :25585
» مجموع اعضا : 3
» تعداد مطالب : 373