X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** پیروان آئین یارسان - رئیس مرکز ملی فضای مجازی: اگر لازم باشد تلگرام را فیلتر می‌کنیم! پیروان آئین یارسان - رئیس مرکز ملی فضای مجازی: اگر لازم باشد تلگرام را فیلتر می‌کنیم!
RSS

ابوالحسن فیروزآبادی، رئیس مرکز ملی فضای مجازی اعلام کرد که شبکه‌های اجتماعی خارجی هر لحظه امکان دارد فیلتر موقت یا دائم شوند و در صورت لزوم تلگرام هم فیلتر می‌شود.


ابوالحسن فیروزآبادی دوشنبه ۲۱ اسفند، «بر مضرات فضای انحصاری تلگرام» تأکید کرد و گفت: «اگر به این نتیجه برسیم که لزوم فیلترینگ تلگرام وجود دارد، این کار را انجام می‌دهیم.»


او همچنین با بیان این‌که مرکز ملی فضای مجازی دایم فضای مجازی را بررسی می‌کند، از فراگیر شدن پیام‌رسان‌های داخلی حمایت کرد و از مردم خواست که کسب و کارها و خدمات آموزشی و جدی خود را در شبکه‌های خارجی انجام ندهند، زیرا به‌گفته او این شبکه‌ها به دلیل «عدم تبعیت از قوانین جمهوری اسلامی هر لحظه امکان دارد که به طور موقت یا دائم فیلتر شود.»


سعید مهدیون، فرمانده بسیج وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات جمعه ۱۸ اسفند اعلام کرد که ۱۸۰ هزار خانواده در ایران از شبکه تلگرام به‌طور مستقیم کسب درآمد می‌کنند. او گردش مالی شبکه تلگرام در ایران را ده‌ها میلیارد تومان اعلام کرد و از بسیجیان در دانشگاه‌های سراسر کشور خواست با تقویب اپلیکیشن‌های داخلی با «تمام توان» هدایت این گردش مالی را به دست بگیرند و سهمی از آن را به خود اختصاص دهند.


نیمی از کاربران تلگرام در جهان ایرانی هستند. تخمین زده‌اند که تعداد کاربران ایرانی این پیام‌رسان به بیش از ۴۰ میلیون نفر می‌رسد.


به گفته محمدجعفر منتظری، دادستان کل کشور در ایران هر هفته حدوداً ۱۶ تا ۲۰ هزار کانال تلگرام فیلتر می‌شود.برچسب ها :

پیروان آئین یارسان
translate to the other lang
آرشيو مطالب
آپلود نامحدود فايل
آپلود عکس
تماس با مديران وبلاگ
تماس با ما
ديکشنري و تقويم وبلاگ


قالب ميهن بلاگ تقويم جلالي

پيوندهاي روزانه
درباره ما

    به تصویر کشیدن جنایات و تبعیضات رژیم جمهوری اسلامی در حق مردم مظلوم یارسان
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :19
» افراد آنلاین :2
» بازديد دیروز :1
» بازديد ماه :19
» بازديدسال :6294
» کل بازدیدها :25527
» مجموع اعضا : 3
» تعداد مطالب : 373