**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** پیروان آئین یارسان - دو کودک در اثر سقوط در دستگاه بلوک‌زنی جان خود را از دست دادند! s پیروان آئین یارسان - دو کودک در اثر سقوط در دستگاه بلوک‌زنی جان خود را از دست دادند! s
RSS

نیروی انتظامی بجنورد اعلام کرد که دو پسربچه ۷ و ۱۰ ساله بودند و برای کمک به پدرشان به کارگاه بلوک‌زنی رفته بودند. این حادثه سه‌شنبه ۱۵ اسفند رخ داد.


آن‌ها در داخل دستگاه میکسر سقوط کرده و جان خود را از دست دادند. مأموران آتش‌نشانی با استفاده از دستگاه‌های برش و امداد و نجات، پیکر بی‌جان دو کودک را از دستگاه بلوک‌زنی خارج کردەاند.


محیط‌های کاری در ایران یا فاقد امکانات ایمنی برای کارگران هستند و یا این امکانات عمدتاً محدود است.


به‌گفته سازمان جهانی کار، شمار کودکان کار در جهان کاهش یافته اما در ایران این روند برعکس است. با این حال مراجع رسمی و حکومتی در ایران آمار دقیقی از شمار کودکان کار در شهرها و استان‌های مختلف کشور ارائه نمی‌‌کنند.


پیمان‌نامه حقوق کودک، کار کودکان را ممنوع اعلام کرده اما در ایران به‌دلیل فقر رو به گسترش خانواده‌ها کودکان را نیز برای تأمین معاش به سر کار می‌فرستند.برچسب ها :

پیروان آئین یارسان
پيوندهاي روزانه
درباره ما

    به تصویر کشیدن جنایات و تبعیضات رژیم جمهوری اسلامی در حق مردم مظلوم یارسان و ایران Admin:Arman Yari
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :2
» افراد آنلاین :1
» بازديد دیروز :5
» بازديد ماه :203
» بازديدسال :11816
» کل بازدیدها :31049
» مجموع اعضا : 3
» تعداد مطالب : 597