**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** پیروان آئین یارسان - دادستان کا ایران میگوید چرا به بهانه فوتبال روسری از سر برمیدارید و میرقصید! پیروان آئین یارسان - دادستان کا ایران میگوید چرا به بهانه فوتبال روسری از سر برمیدارید و میرقصید!
RSS

محمد جعفر منتظری، دادستان کل کشور، در واکنش به پخش مسابقات جام جهانی در استادیوم گفته زمینه‌های نفوذ فرهنگ غربی نه تنها در فضای مجازی که در بخش‌هایی از بدنه مدیریت کشور هم وجود دارد که به بهانه‌های مختلف ضربه می‌زنند. او گفته برای مثال، تحت عنوان اینکه یک فضای شاد باز کنیم و خانواده‌ها صحنه فوتبال را ببینند، اقدام به پخش مسابقات در استادیوم آزادی کرده‌اند.
چهارشنبه گذشته در جریان بازی ایران با اسپانیا در جام جهانی ۲۰۱۸، خانواده‌ها اجازه یافتند که به ورزشگاه آزادی بروند و مسابقه را از روی مونیتورهای بزرگ تماشا کنند. این در حالی بود که تا یک ساعت قبل از آغاز مسابقه، گارد ویژه نیروی انتظامی با وجود صدور مجوزهای لازم، اجازه ورود افراد را به استادیوم نمی‌داد.


دادستان کل کشور گفته است: «ما مخالف شادی نیستیم اما آنچه شاهد بودیم و بعد دیدیم این بود که برخی روزنامه‌ها تیتر زدند که «آزادی آزاد شد». تحت همین عنوان، زن و مرد و جوان و کودک و دختر و پسر را در استادیوم جمع کردند و عده‌ای زن به این بهانه روسری خود را برداشتند شروع به آواز و رقاصی کردند.»


ورود زنان به استادیوم‌ها برای تماشای مسابقات در ایران ممنوع است و مراجع مذهبی و گروه‌های محافظه‌کار این کار را خلاف ارزش‌های زن و استادیوم را مکان نامناسبی برای حضور زنان می‌دانند.


منتظری گفته: «آیا خانواده‌های شهدا که این سرمایه‌های عظیم را دادند این هدف را داشتند؟ من خطابم به مدیرانی است که خبر داریم در پشت صحنه در دفتر کارشان نشسته‌اند و مورد اعتراض قرار گرفته‌اند و می‌گویند باید برای هدف خود گام به گام جلو برویم.»


دادستان کل کشور همچنین گفته: «گام به گام یعنی به بهانه فوتبال ایران اسپانیا کارهایی شود که شرم می کنم بگویم. اگر با سیاست شیطانی گام به گام خود، فکر می‌کنید می‌توانید به مقصود برسید اشتباه می‌کنید.»


برچسب ها :

پیروان آئین یارسان
پيوندهاي روزانه
درباره ما

    به تصویر کشیدن جنایات و تبعیضات رژیم جمهوری اسلامی در حق مردم مظلوم یارسان و ایران Admin:Arman Yari
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :8
» افراد آنلاین :1
» بازديد دیروز :5
» بازديد ماه :83
» بازديدسال :11590
» کل بازدیدها :30823
» مجموع اعضا : 3
» تعداد مطالب : 528