**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** پیروان آئین یارسان - تکرار ماجرای سعید طوسی با حکمی متفاوت و دخالت خامنه ای ! پیروان آئین یارسان - تکرار ماجرای سعید طوسی با حکمی متفاوت و دخالت خامنه ای !
RSS

به دنبال خبرساز شدن و واکنش‌های گسترده به ماجرای تجاوز جنسی یک مربی -معاون آموزشی- به گروهی از دانش‌آموزان در مدرسه‌ای در غرب تهران (برخی رسانه‌ها از این مدرسه به عنوان مجتمع آموزشی معین نام برده‌اند) علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی دستور داده است پس از محاکمه متهمان، در اسرع وقت «حدود الهی» در رابطه با آنان اجرا شود. سعید طوسی، قاری مشهور اما در پرونده مشابه‌ای تبرئه شد.پایگاه اطلاع‌رسانی علی خامنه‌ای نوشته است که رهبر جمهوری اسلامی به صادق لاریجانی، رئیس قوه قضاییه دستور داده تا در اسرع وقت حدود الهی در رابطه با متهمان اجرا شود.


دوشنبه ۷ خرداد با شکایت بیش از ۴۰ نفر از اولیای دانش‌آ‌موزان پلیس امنیت یکی از مربیان یک مجتمع آموزشی غیرانتفاعی در منطقه دو تهران را به اتهام آزار جنسی گروهی از دانش‌آموزان بازداشت کرد. فرد بازداشت شده متهم است که به دانش‌آموزان سیگار و نوشیدنی الکلی می‌داده، برای‌شان فیلم‌های‌ مستهجن می‌فرستاده و آن‌ها را آزار جنسی می‌داده است.


در متنی که به عنوان متن دستور علی خامنه‌ای منتشر شده، آمده است: «خبر جنایت در یکی از مدارس غرب تهران موجب اندوه و تأسف شد. مقتضی است پس از محاکمه سریعا حدود الهی را در رابطه با محکومین اجرا نمایید.»


اجرای حدود الهی در مورد این پرونده ممکن است به اجرای حکم اعدام متهم (در صورت اثبات “لواط”) بینجامد اما از سوی دیگر قانون مجازات اسلامی در چنین مواردی برای طرف مفعول رابطه نیز مجازات تعیین کرده‌ که این مجازات در صورت عاقل و بالغ نبودن فرد از حد به تعزیر تبدیل می‌شود.


با توجه به این مساله به نظر می‌رسد اگر قرار باشد بررسی این پرونده با رویکرد فقهی اتفاق بیفتد، پیچیدگی‌ها و چالش‌های زیادی به دنبال خواهد داشت.


با انتشار دستور رهبر جمهوری اسلامی، عده زیادی از کاربران شبکه‌های اجتماعی به عنوان بخشی از افکار عمومی مورد اخیر را با ماجرای سعید طوسی، قاری نزدیک به بیت رهبر جمهوری اسلامی مقایسه و همسان‌سازی کرده‌اند. سعید طوسی متهم شده بود که به شماری از قاریان نوجوان تجاوز کرده است اما گفته می‌شود که قوه قضاییه به دنبال اعمال نفوذ برخی از نزدیکان خامنه‌ای، در روند رسیدگی عادلانه به این پرونده سنگ‌اندازی کرده و در عمل پرونده را بسته است!!


برچسب ها :

پیروان آئین یارسان
پيوندهاي روزانه
درباره ما

    به تصویر کشیدن جنایات و تبعیضات رژیم جمهوری اسلامی در حق مردم مظلوم یارسان و ایران Admin:Arman Yari
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :8
» افراد آنلاین :1
» بازديد دیروز :5
» بازديد ماه :83
» بازديدسال :11590
» کل بازدیدها :30823
» مجموع اعضا : 3
» تعداد مطالب : 528