**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** پیروان آئین یارسان - بی عدالتی نسبت به زندانی اهل سنت! پیروان آئین یارسان - بی عدالتی نسبت به زندانی اهل سنت!
RSS

یاسر شرفی پور زندانی اهل سنت محبوس در زندان رجایی شهر که روز جمعه از ناحیه سینه ، شکم و پشت دچار سوختگی شده بود پس از اعزام به بیمارستان، علی رغم نظر پزشکان مبنی بر لزوم بستری شدن، به زندان بازگردانده شده است.


 روز جمعه ۱۲ام مردادماه ۹۷ یاسر شرفی پور زندانی اهل سنت زندان رجایی شهر کرج بر اثر ریختن آب سماور بر روی سینه و شکم و پشتش از این نواحی دچار سوختگی شده است به بیمارستان اعزام و پس از پانسمان محل سوختگی علی رغم نظر پزشکان مبنی بر لزوم بستری شدن با بی توجهی مسئولان به زندان منتقل شده است.


یک منبع آگاه از وضعیت آقای شرفی پور گفت: “آقای شرفی پور روز جمعه دوازدهم مرداد براثرریختن آب سماور کل قسمت سینه و‌ شکم‌ و پشتش دچار سوختگی شده. سوختگی به حدی بوده که تنفس ایشان را دچار مشکل کرده بود. مسئولین زندان ایشان را به بهداری منتقل کرده ولی تنها به زدن پماد سوختگی اکتفا کرده و ایشان را به بند باز میگردانند که با اعتراض زندانیان مواجه شده و نهایتا ایشان را با دست بند و پابند به بیمارستان اعزام میکنند. در بیمارستان نیز با وجود تاکید پزشکان مبنی بر لزوم بستری شدن آقای شرفی پور پس از پانسمان نواحی سوختگی با مخالفت و بی توجهی مسئولین زندان مجددا به زندان بازگردانده میشوند.”


برچسب ها :

پیروان آئین یارسان
پيوندهاي روزانه
درباره ما

    به تصویر کشیدن جنایات و تبعیضات رژیم جمهوری اسلامی در حق مردم مظلوم یارسان و ایران Admin:Arman Yari
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :8
» افراد آنلاین :1
» بازديد دیروز :5
» بازديد ماه :83
» بازديدسال :11590
» کل بازدیدها :30823
» مجموع اعضا : 3
» تعداد مطالب : 528