**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** پیروان آئین یارسان - بخشی از بازار تهران آتش گرفت !! s پیروان آئین یارسان - بخشی از بازار تهران آتش گرفت !! s
RSS

نزدیک به ۱۰۰ مغازه در بازار البسه تهران در آتش سوخت. سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران می‌گوید این حادثه تلفات جانی نداشت.جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از وقوع آتش‌سوزی در بازار تهران خبر داد. به گفته او این حادثه در یک پاساژ قدیمی در خیابان ۱۵ خرداد اتفاق افتاد.


ملکی گفت که آتش‌نشان‌ها پس از ۱۰ ساعت توانسته‌اند آتش‌سوزی را مهار کنند.


او با بیان اینکه علت حادثه از سوی کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است، گفت که پیش از این «بارها نسبت به وضعیت ایمنی در بازار تهران هشدار داده شده است».


در پیوند با همین موضوع امیر قدیمی‌نژاد رئیس اتحادیه بنکداران تهران «فرسودگی و غیر‌استاندارد بودن سیم‌کشی برق» را علت این حادثه اعلام کرد.


او به شبکه خبر صدا و سیما جمهوری اسلامی گفت: انفجار یک کنتور برق سبب آتش‌سوزی در بازار تهران شده است.


به گفته قدیمی‌نژاد در این حادثه بیش از ۹۰ مغازه دچار حریق شد.


او خسارت مالی این آتش‌سوزی را بیش از ۱۰ میلیارد تومان برآورد کرد.


خبرگزاری‌های ایران جمعه ۲۰ بهمن نیز از وقوع آتش سوزی در سالن تئاتر «علامه فرزان» بیرجند خبر دادند. پیشتر نیز ساختمان وزارت نیرو دچار حریق شد.برچسب ها :

پیروان آئین یارسان
پيوندهاي روزانه
درباره ما

    به تصویر کشیدن جنایات و تبعیضات رژیم جمهوری اسلامی در حق مردم مظلوم یارسان و ایران Admin:Arman Yari
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :2
» افراد آنلاین :1
» بازديد دیروز :5
» بازديد ماه :203
» بازديدسال :11816
» کل بازدیدها :31049
» مجموع اعضا : 3
» تعداد مطالب : 597