**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** پیروان آئین یارسان - بازداشت یک شاعر کُرد در ملکشاهی ایلام! s پیروان آئین یارسان - بازداشت یک شاعر کُرد در ملکشاهی ایلام! s
RSS


براساس گزارش رسیده، روز یکشنبه بیست و چهارم دی‌ماه، یک شاعر کُرد به نام "حسین باقری" متخلص به "ژاکان باران" ٣٦ ساله از سوی نیروهای اطلاعاتی در ملکشاهی ایلام بازداشت شد.


به گفته یک منبع آگاه، نیروهای اطلاعاتی به منزل شخصی این شاعر کُرد یورش برده و او را به اتهام "اقدام علیه امنیت ملی و توهین به مقدسات نظام" بازداشت کرده‌اند.


در همین رابطه نیز، روز یکشنبه دهم دی‌ماه، رییس کل اطلاعات سپاه پاسداران ایلام، اینشاعر کُرد را تهدید به بازداشت کرده بود.تهدید ژاکان باران از سوی اطلاعات سپاه پاسداران ایلام به دلیل دعوت از مردم برای شرکت در اعتراضات مردمی بوده است.


پیشتر نیز و در بیست و پنجم آذرماه سال جاری، نیروهای لباس شخصی وابسته به اداره اطلاعات ایلام به منزل شخصی این شاعر کُرد یورش برده و پس از تفتیش منزل، اقدام به بازداشت وی کرده بودند.برچسب ها :

پیروان آئین یارسان
پيوندهاي روزانه
درباره ما

    به تصویر کشیدن جنایات و تبعیضات رژیم جمهوری اسلامی در حق مردم مظلوم یارسان و ایران Admin:Arman Yari
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :1
» افراد آنلاین :1
» بازديد دیروز :5
» بازديد ماه :202
» بازديدسال :11815
» کل بازدیدها :31048
» مجموع اعضا : 3
» تعداد مطالب : 597