**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** پیروان آئین یارسان - بازداشت به اتهام برافراشتن پرچم کوردستان ! s پیروان آئین یارسان - بازداشت به اتهام برافراشتن پرچم کوردستان ! s
RSS

نیروهای اطلاعاتی در شهر بوکان یک شهروند کُرد را بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل کردند.براساس گزارش رسیده یک شهروند کُرد اهل شهر بوکان به نام "بهزاد سلیم‌زاده" فرزند انور از سوی نیروهای اطلاعاتی بازداشت گردید.


به گفته یک منبع مطلع، نیروهای اطلاعاتی به اتهام "برافراشتن پرچم کردستان" در کوهستان "برد زرد" در جشن نوروز این شهروند کُرد را بازداشت کرده‌اند.


تا لحظه انتشار این خبر، از سرنوشت و محل نگهداری این شهروند کُرد اطلاعی در دسترس نمی‌باشد و پیگیری‌های خانواده این شهروند کُرد جهت اطلاع از سرنوشت فرزندشان بی‌نتیجه بوده است.


در همین رابطه نیز، روز دوشنبه بیست و هشتم اسفندماه، اداره اطلاعات سنندج با احضار فعالان مدنی این شهر، یک فعال مدنی کُرد را به نام "عرفان ساعدپناه" بازداشت و از سرنوشت وی اطلاعی در دسترس نیست.


عرفان ساعدپناه ٣١ ساله و دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد رشته علوم سیاسی در دانشگاه خوارزمی تهران می‌باشد.


برچسب ها :

پیروان آئین یارسان
پيوندهاي روزانه
درباره ما

    به تصویر کشیدن جنایات و تبعیضات رژیم جمهوری اسلامی در حق مردم مظلوم یارسان و ایران Admin:Arman Yari
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :2
» افراد آنلاین :1
» بازديد دیروز :5
» بازديد ماه :203
» بازديدسال :11816
» کل بازدیدها :31049
» مجموع اعضا : 3
» تعداد مطالب : 597