**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** پیروان آئین یارسان - اطلاعات سپاه پاسداران کردستان: فعالان سیاسی و مدنی "ضدانقلاب" هستند! پیروان آئین یارسان - اطلاعات سپاه پاسداران کردستان: فعالان سیاسی و مدنی "ضدانقلاب" هستند!
RSS


سازمان اطلاعات سپاه بیت‌المقدس کردستان خواستار برخورد امنیتی با فعالان سیاسی و مدنی در کردستان شد.


براساس گزارش رسیده سازمان اطلاعات سپاه بیت‌المقدس کردستان درصدد است برخی از فعالان سیاسی و مدنی را به اتهام "ارتباط با رسانه‌های خارج از کشور" بازداشت کند.


به گفته یک منبع آگاه، با آغاز اعتراضات مردمی در ایران و کردستان نیروهای اطلاعاتی وابسته به سازمان اطلاعات سپاه بیت‌المقدس در فضای مجازی برخی از فعالان سیاسی و مدنی را "ضدانقلاب" خوانده‌اند.


این منبع افزود: نیروهای اطلاعاتی این فعالان سیاسی و مدنی را به "ارتباط با رسانه‎های خارج از کشور" متهم و خواستار برخورد امنیتی با آنان شده‌اند.


با آغاز اعتراضات مردمی، اداره اطلاعات سنندج و حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران از طریق تماس تلفنی، روزنامه‌نگاران و فعالان مدنی کُرد را تهدید کردند که هیچگونه مطلبی را در راستای حمایت از اعتراضات مردمی در رسانه‌ها منتشر نکرده و از این اعتراضات حمایت نکنند.


این دو نهاد اطلاعاتی به روزنامه‌نگاران و فعالان مدنی کُرد گفته‌ بودند در صورت حمایت از این اعتراضات با احکام سنگین قضایی روبرو خواهند شد.


اصطلاح "ضدانقلاب" در ادبیات سیاسی جمهوری اسلامی ایران به فرد و یا جریاناتی اطلاق می‌شود که فعالیت سیاسی آنان برخلاف سیاست رسمی حاکمیت کنونی ایران باشد.


برچسب ها :

پیروان آئین یارسان
پيوندهاي روزانه
درباره ما

    به تصویر کشیدن جنایات و تبعیضات رژیم جمهوری اسلامی در حق مردم مظلوم یارسان و ایران Admin:Arman Yari
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :1
» افراد آنلاین :1
» بازديد دیروز :0
» بازديد ماه :1334
» بازديدسال :11504
» کل بازدیدها :30737
» مجموع اعضا : 3
» تعداد مطالب : 512