**** یــــــــــــــــــــــاری چــوار چیون بــاوری و جا ////// راسـتــــــــــی و پاکـــــــی ، نیستـــــی و رداء **** ****راگـــــــــه حقیقت شیشه بنیین نه جـــــای گـــزافن نه جای منیین**** پیروان آئین یارسان - آتش سوزی 300 کانکس در سرپلذهاب و ناکارامدی عمدی مسولین!! s پیروان آئین یارسان - آتش سوزی 300 کانکس در سرپلذهاب و ناکارامدی عمدی مسولین!! s
RSS

زلزله‌زدگان سرپل‌ ذهاب در فصل زمستان با دمای زیر صفر،‌ برف و آب‌گرفتگی بر اثر بارش باران شدید رویارو بودند. این‌بار با آغاز فصل بهار،‌ شماری از زلزله‌زدگان سرپل ذهاب در کانکس‌های اسکان موقت گرفتار آتش‌سوزی شدند.محبت جمالی‌نیا، فرماندار سرپل ذهاب شنبه‌شب چهارم فروردین به خبرگزاری دولتی کار ایران (ایلنا) گفت که یک کانکس اسکان موقت در منطقه روستایی پاونار،‌ در نزدیکی دانشگاه پیام نور سرپل‌ ذهاب آتش گرفته و به علت وزش باد،‌ آتش به دیگر کانکس‌ها و چادرها گسترش یافته است.


به گفته او،‌ «کانکس‌ها در فاصله‌های ناایمن و غیراستانداردی از یکدیگر قرار گرفته‌اند و همین امر امدادرسانی به این منطقه را سخت کرد». فرماندار سرپل‌ ذهاب توضیح داد که جنس کانکس‌ها از مواد قابل اشتعال است و به راحتی آتش می‌گیرد.
برچسب ها :

پیروان آئین یارسان
پيوندهاي روزانه
درباره ما

    به تصویر کشیدن جنایات و تبعیضات رژیم جمهوری اسلامی در حق مردم مظلوم یارسان و ایران Admin:Arman Yari
آمار وبلاگ
» بازديد امروز :2
» افراد آنلاین :1
» بازديد دیروز :5
» بازديد ماه :203
» بازديدسال :11816
» کل بازدیدها :31049
» مجموع اعضا : 3
» تعداد مطالب : 597